Skip to content

http://www.osmanli-bohler.com/

Increase font size Decrease font size Default font size default color orange color green color
x
You are here: Home Kurumsal Kurum Kimliği
Kurum Kimliği

Osmanlı Alaşımlı Çelikler San. Ve Tic. Ltd. Şti; dünya çapında üstün teknolojiye sahip olan, BÖHLER çeliklerinin Türkiye’deki ana bayiidir.

Firmamız, makine, kalıp ve yedek parça imalat sektörüne yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sektöre takım çelikleri ve diğer vasıflı kalite çelik gruplarını garantili olarak sunmaktadır.  

Sıcak İş Takım Çelikleri, Soğuk İş Takım Çelikleri, Plastik Takım Çelikleri, Yüksek Hız Çelikleri, Hava Çelikleri, Yağ Çelikleri, İmalat ve Civa Çelikleri ile diğer kalite çelikler ürün gruplarımızı oluşturmaktadır. Toz Metalurjisi, ESR/ESU ve VMR yöntemleri ile üretilen BÖHLER patentli özel kalite çelikler stoklarımız içerisinde yer almaktadır.

İthal etmiş olduğumuz bütün vasıflı çelikler, dünya vasıflı çelik piyasasının yüzde 30’unu elinde bulunduran uluslararası Böhler firmasının sertifikalı ürünleridir.

Firmamızda; metalurji konusunda uzman, teknik sorumlular hizmet vermektedir.

Firmamız; 35 yılı aşkın tecrübelerini, sürekli gelişen malzeme bilimi ile birleştirerek, çözüm ortağı ve paydaşı olarak bütünleştiği müşterilerine teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir.  Türkiye’de çok yakından tanınan; otomotiv, beyaz eşya, plastik endüstrisi, alüminyum sektörü, dövme sanayi ve önde gelen kalıp imalatçısı firmalar bizimle çalışmaktadırlar.

Ülkemizde, kalite ve güvenirliği ile tanınan firma olma özelliğimizi koruyarak, sanayimize bol çeşitte kaliteli ürünleri sunmaktan büyük mutluluk duymaya DEVAM EDECEĞİZ.

Doğal hayatı korumak ve çevreye saygı firmamız için ayrıcalıklı bir yaklaşımdır.